MÖBLER / Soffor / Kanapé 8135514

nr 813 5514

Kanapé

Sent 1800-tal, längd: 190

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 11 mars 2013
kl 20:39:10